Корзина
❗️Доставка 1-3 дні❗️❗️Всі товари з гарними термінами❗️
💚 Shaker.in.ua - Спортивное питание и витамины!
+380 (67) 298-66-93
Корзина
Передтренувальний комплекс Cobra Labs The Ripper! (150 г) blue raspberry, фото 1

Передтренувальний комплекс Cobra Labs The Ripper! (150 г) blue raspberry

  • Нет в наличии
  • Код: CBL1132

1 426 ₴

+380 (67) 298-66-93
KyivStar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики

The Ripper від Cobra Labs - одночасно є передтренувальним комплексом та жироспалювачем!

The Ripper це одна з найпотужніших і найшвидших формул на сьогоднішній день на планеті. У складі діюча формула, що містить концентровані інгредієнти, призначені для ефективних тренувань.

CobraLabs The Ripper передтренувальник, що паралельно є і жироспалювачем. Надсильна матриця забезпечує підтримку м'язової тканини плюс найактивніша матриця, що сприяє спалюванню жиру. Препарат надає приросту сухій м'язовій вазі, збільшує енергійність і фізичну силу. Відсутність креатину у складі добавки дозволяє не затримуватись волозі та отримувати ту ж енергію для занять на тренуваннях. CobraLabs The Ripper чудова добавка для спортсменів, які хочуть мати щільну суху масу м'язів.

Переваги CobraLabs The Ripper:

  • Швидке та м'яке спалювання жиру .
  • Запекла енергія
  • Приріст сухої м'язової ваги.
  • Надприродний памп.

Склад в одній порції 5 г:

Вітамін С (аскорбінова кислота) - 45 мг

Вітамін В12 (метилкобаламін) - 25 мкг

Пантотенова кислота (пантотенат) кальцію) - 4 мг

Хром (піколінат хрому) - 100 мкг

Екстремальне м'язове паливо - 2051 мг

Бета-аланін , екстракт насіння гуарани (47% кофеїну), малинові кетони, безводний кофеїн.

Матриця Ripper Shred - 1106 мг

Таурін, ацетил L-карнітин HCl , екстракт зеленої кави в зернах, екстракт листя зеленого чаю, екстракт кори кориці, екстракт оливкового листя (40% олеуропеїну).

Інші інгредієнти:

Яблучна кислота, мальто декстрин, натуральний ароматизатор, лимонна кислота, діоксид кремнію, силікат кальцію, сукралоза, ацесульфам калію, бета-каротин (барвник). >Змішайте 1 мірну ложку (5 г) з 180-250 мл холодної води. Приймати від 1 до 2 разів на день. Для досягнення найкращих результатів приймайте за 30-60 хвилин до їди з першою порцією до сніданку та другою порцією наприкінці дня. Не перевищуйте 2 порції на день.

Основные
ПроизводительCobra Labs
Страна производительСША
Пользовательские характеристики
Фасовка/размерblue raspberry
Информация для заказа
  • Цена: 1 426 ₴
Передтренувальний комплекс Cobra Labs The Ripper! (150 г) blue raspberryПередтренувальний комплекс Cobra Labs The Ripper! (150 г) blue raspberry
Нет в наличии
1 426 ₴
+380 (67) 298-66-93
KyivStar